532-520-272
biuro@5sekund.pl

Jak dodać ofertę?

Po pierwsze - musimy sobie to powiedzieć - nie jesteśmy serwisem ogłoszeń nieruchomości, czyli właściwie nie ma możliwości dodania u nas samodzielnie ogłoszenia poza ofertami, które zostały przez nas opracowane dla naszych klientów.

Na naszej stronie internetowej widnieją wyłącznie oferty sprzedaży nieruchomości naszych klientów, którzy zlecili nam przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, wykonanie profesjonalnych zdjęć, opracowanie rzutu funkcyjnego (planu) pomieszczeń oraz zredagowanie opisu nieruchomości wystawionej na sprzedaż.

Jeśli trafiliście Państwo na tę stronę chcąc zostać naszymi klientami i nie posiadacie jeszcze zdjęć, opisu i rzutu funkcyjnego - prosimy przewinąć stronę w dół i skorzystać z formularza zapytania ofertowego, który po podaniu podstawowych informacji wyliczy szacowane koszty współpracy, następnie jeśli oferta będzie dla Państwa satysfakcjonująca - umożliwi przekazanie informacji do nas celem rozpoczęcia dalszych rozmów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, stąd formularz wyliczenia kosztów należy traktować jedynie poglądowo.

Czy robimy wyjątki?

Jeśli już wcześniej przygotowaliście Państwo ogłoszenia, opisy, rzut funkcyjny i dopiero teraz trafiliście na naszą stronę - niepoważne by było namawiać Was ponownie do zakupu usług, które już zostały wykonane - w końcu nikt nie lubi płacić dwa razy. Dlatego też, jeśli posiadacie Państwo profesjonalnie przygotowaną ofertę - prosimy wysłać na nasz e-mail: biuro@5sekund.pl wszystkie zdjęcia nieruchomości, opis oferty oraz rzut funkcyjny wyeksportowany do formatu PNG. Po otrzymaniu niezbędnych materiałów, przedstawimy ofertę współpracy z nami - koszty będą pomniejszone o wszystkie elementy, które zostaną dostarczone i będą wykonane profesjonalnie.

Wylicz cenę usługi

Wybierz rodzaj nieruchomości:
działka
dom
mieszkanie
Liczba pomieszczeń: ,
kod pocztowy:
przygotuję wnętrza obiektu samodzielnie wg. otrzymanych instrukcji
nieruchomość jest w użyciu, zamawiam przygotowanie wnętrz do zdjęć
zamawiam zdjęcia lotnicze wykonane dronem (bez zaznaczenia tej opcji wykonane zostaną tylko zdjęcia z maksymalnej wysokości 1,8m)
potrzebuję długiego terminu zapłaty: 90 dni, aby przed rozliczeniem za usługi móc zdążyć sprzedać swoją nieruchomość

Kosztorys

Dane kontaktowe

Osoba kontaktowa:
Numer telefonu: E-mail:
Wysłanie zapytania ofertowego nie jest równoznaczne z zamówieniem usługi - jest to tylko rozpoczęcie wspólnych negocjacji odnośnie naszych usług.