532-520-272
biuro@5sekund.pl

Oferta dla Biur Nieruchomości

Tak jak wszyscy, którym zależy na rozwoju - my również jesteśmy otwarci na współpracę. Jeśli posiadacie Państwo swoje Biuro Nieruchomości - chętnie podejmiemy współpracę w zakresie przygotowywania nieruchomości do sprzedaży.

Co możemy zaoferować?

Przygotowywanie wnętrz do zdjęć

Usługa obejmuje dokładne posprzątanie wnętrz ze wszystkiego, co może dostrzec kamera podczas wykonywania zdjęć. Z półek zdejmowane są wszystkie przypadkowe przedmioty, które nie pełnią roli dekoracyjnej, pamiątki z wypraw, zdjęcia rodzinne, porozrzucane zabawki dzieci, ubrania itd. Wszystkie przedmioty trafiają do kartonów na czas wykonania zdjęć, a następnie w miarę możliwości wracają na swoje miejsce.

Wykonanie zdjęć kamerą szerokokątną oraz obróbka cyfrowa

Wcześniej przygotowane pomieszczenia są przez nas szczegółowo fotografowane za pomocą kamery z obiektywem szerokokątnym, którą ustawiamy na poziomowanym statywie. Zdjęcia wykonywane są z perspektywy osoby siedzącej, czyli z najlepszego punktu, z jakiego można zaprezentować walory wnętrza. Zdjęcia, które wykonujemy poddawane są obróbce cyfrowej, dzięki czemu kolory są żywe, zdjęcia nie są prześwietlone, ani niedoświetlone.

Pomiary pomieszczeń i rzut funkcyjny

Aby potencjalny klient mógł lepiej wyobrazić sobie rozkład pomieszczeń i ich wymiary - przygotowujemy rzut funkcyjny, na którym nanosimy realne wymiary pomieszczeń, odległości, wielkości okien oraz najważniejsze elementy wyposażenia. Wszystkich pomiarów dokonujemy na miejscu za pomocą dalmierza laserowego, a plany wnętrz wykonywane są w programie CAD. Gotowy rzut funkcyjny dostarczany jest w formacie PNG o wielkości 1280x960px dzięki czemu można go otworzyć na każdym komputerze.

Opis oferty sprzedaży

Szczegółowo opisujemy powierzone nam nieruchomości, staramy się nie pominąć żadnej zalety, która wpływa na zwiększenie jej wartości w oczach klienta. Nasze opisy są bardzo szczegółowe, ponieważ jesteśmy tego zdania, że lepiej napisać opis jeden raz i wklejać go później wszędzie, niż odbierać telefony i odpowiadać na każde mało istotne pytanie, na które klient mógłby sobie sam odpowiedzieć czytając opis. Szanujemy czas obu stron - zarówno sprzedawcy, jak i klienta.

Wylicz cenę usługi

Wybierz rodzaj nieruchomości:
działka
dom
mieszkanie
Liczba pomieszczeń: ,
kod pocztowy:
przygotuję wnętrza obiektu samodzielnie wg. otrzymanych instrukcji
nieruchomość jest w użyciu, zamawiam przygotowanie wnętrz do zdjęć
zamawiam zdjęcia lotnicze wykonane dronem (bez zaznaczenia tej opcji wykonane zostaną tylko zdjęcia z maksymalnej wysokości 1,8m)
potrzebuję długiego terminu zapłaty: 90 dni, aby przed rozliczeniem za usługi móc zdążyć sprzedać swoją nieruchomość

Kosztorys

Dane kontaktowe

Osoba kontaktowa:
Numer telefonu: E-mail:
Wysłanie zapytania ofertowego nie jest równoznaczne z zamówieniem usługi - jest to tylko rozpoczęcie wspólnych negocjacji odnośnie naszych usług.