532-520-272
biuro@5sekund.pl
Wróć na
stronę główną
Nr. oferty: MI-1
Cena: 195tys
Tytuł oferty: Mieszkanie w domu wielorodzinnym na wsi, 50m2
rzut funkcyjny pomieszczeń

Mieszkanie w domu wielorodzinnym na wsi, 50m2, Świdnica

Wasze nowe mieszkanie znajduje się w urokliwej, małej wiosce w województwie lubuskim. Mieszkanie jest częścią domu wielorodzinnego z osobnym wejściem, znajdującym się na pierwszym piętrze. Metraż mieszkania to 65m2. Ewentualne miejsce parkingowe znajduje się na posesji przy budynku. Oferta jest idealna dla młodych ludzi, którzy nie chcą już dłużej mieszkać w dużym mieście. Wasze nowe miejsce na świecie składa się z sypialni, salonu połączonego z gabinetem, kuchni oraz łazienki.

Sypialnia jest małym, przytulnym pomieszczeniem, w którym mieści się bardzo duże łóżko.

Salon jest bardzo przestronny, idealny pod względem łączenia miejsca do pracy, jak i do relaksu. Wyposażony w klimatyzację inwerterową (z funkcją ogrzewania), co zapewnia pełen komfort w upalne letnie dni i dodatkowe ciepło zimą. Zabudowany kominek elektryczny jest wyposażony w pilot zdalnego sterowania, który umożliwia sterowanie wysokością płomieni. Pomieszczenie może również pełnić funkcję małej sali kinowej, dzięki temu że znajduję się w nim projektor kinowy rzucający 100 calowy obraz, a w ścianach poprowadzona jest instalacja do zestawu głośników 5.1.

Kuchnia jest bardzo jasnym pomieszczeniem, w którym z przyjemnością się gotuje, wyposażona jest w płytę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową oraz wysoką, zabudowaną lodówkę z zamrażarką.

Łazienka posiada kabinę prysznicową oraz energooszczędną pralkę automatyczną. Ciepłą wodę do kąpieli zapewnia zabudowany elektryczny boiler.

W wiosce znajdują się cztery małe sklepiki oraz jeden duży supermarket, szkoła podstawowa, oraz przedszkole i żłobek. Wokół wsi rozciągają się lasy, w których można spacerować i odpoczywać po długim, męczącym dniu. Można zapomnieć o tym, że znajduje się jedynie 11 km od dużego wojewódzkiego miasta.

Niestety, ta oferta ma jedynie charakter testowy, aby pokazać Państwu jak wyglądają przygotowane przez nas strony sprzedaży nieruchomości.

Zapytaj o tę ofertę

Osoba kontaktowa:
Numer telefonu: E-mail: