532-520-272
biuro@5sekund.pl

Jak wygląda współpraca z nami?

Pierwszym etapem rozpoczynającym współpracę z nami jest wysłanie do nas informacji odnośnie Państwa potrzeb, za pomocą formularza wyceny usługi. Po wypełnieniu formularza, nasz system przygotuje dla Państwa wstępną wycenę. Na tym etapie żadne dane nie są do nas wysyłane, można zmodyfikować zawartość formularza oraz obliczyć cenę usługi ponownie.

Co jeśli wyjdzie zbyt drogo?

Pewne rzeczy można wykonać samodzielnie - np. przygotowanie wnętrza obiektu samodzielnie wg. otrzymanych instrukcji - kryje się pod tym dokładne posprzątanie wnętrz ze wszystkiego, co może dostrzec kamera podczas wykonywania zdjęć. Zbędne przedmioty poukładane na półkach, pamiątki z wypraw, porozrzucane zabawki dzieci, ubrania itd. - należy tymczasowo pochować do szaf lub kartonów, podłogi umyć, meble przetrzeć - to wszystko. Same kartony mogą pozostać na miejscu, bo jednocześnie wykonujemy zdjęcia tylko jednego pomieszczenia, możemy więc je przesuwać z pomieszczenia do pomieszczenia. Decydując się na współpracę z nami, możecie Państwo dostarczyć nam zdjęcia wykonane choćby telefonem, a my szczegółowo opiszemy w jaki sposób należy przygotować poszczególne pomieszczenia, aby udało się im zrobić profesjonalne zdjęcia.

Wykonanie zdjęć

Kiedy pomieszczenia są przygotowane do zdjęć, rozstawiamy sprzęt i rozpoczynamy wykonywanie zdjęć. Każde pomieszczenie fotografujemy pod każdym możliwym kątem, aby później wybrać zdjęcia najlepiej oświetlone i bez refleksów świetlnych spowodowanych promieniami słonecznymi. Wszystkie zdjęcia wykonywane są na jednakowej wysokości (z pozycji osoby siedzącej) oraz są wypoziomowane za pomocą statywu z poziomicą. Po wykonaniu zdjęć weryfikujemy je na komputerze lub tablecie i przechodzimy do następnego pomieszczenia. Jeśli zamawiana była usługa przygotowania wnętrz do zdjęć - na tym etapie wyciągamy rzeczy z kartonów i w miarę możliwości odkładamy je tam gdzie były.

Pomiary pomieszczeń

Wszystkie pomieszczenia i ich strategiczne punkty są przez nas mierzone dalmierzem laserowym, a wymiary spisywane w notesie na potrzeby wykonania rzutu funkcyjnego. Wykonujemy pomiary pomieszczeń, drzwi, okien, pozycji drzwi / okien oraz niektórych mebli i urządzeń sanitarnych. Tak pobrane wymiary następnie trafią do programu CAD służącego do wykonywania rysunków technicznych.

Obróbka cyfrowa zdjęć

Zdjęcia wykonane w Państwa nieruchomości trafiają do komputera, a następnie są obrabiane w programie Corel Photo-Paint. Głównie dostosowywane są kolory, ponieważ żadna kamera nie jest w stanie wykonać zdjęcia w 100% odzwierciedlającego rzeczywistość. Dzieje się tak głównie dlatego, że kolor zależny jest od odświetlenia - czyli nawet pora roku, pora dnia, w której wykonywane są zdjęcia, kąt ustawienia kamery - mają wpływ na to, w jaki sposób kolor będzie zarejestrowany. Na szczęście przy drobnej obróbce graficznej - każda fotografia nabiera pięknych barw.

Rzut funkcyjny

Na podstawie zebranych w notesie informacji, przygotowujemy w programie CAD rysunek Państwa nieruchomości. Zaznaczamy wszystkie istotne elementy oraz eksportujemy przygotowany projekt z formatu CAD do PNG, aby był poprawnie wyświetlany przez wszystkie komputery - bez względu na to, czy posiadają oprogramowanie CAD - czy też go nie posiadają.

Opis oferty sprzedaży

Szczegółowo opisujemy Państwa nieruchomość, staramy się nie pominąć żadnej jej zalety, która wpływa na zwiększenie jej wartości w oczach klienta. Nasze opisy są bardzo szczegółowe, ponieważ jesteśmy tego zdania, że lepiej napisać opis jeden raz i wklejać go później wszędzie, niż odbierać telefony i odpowiadać na każde mało istotne pytanie, na które klient mógłby sobie sam odpowiedzieć czytając opis. Szanujemy czas obu stron - zarówno sprzedawcy, jak i klienta.

Przekazanie materiałów

Zdjęcia, opis oraz rzut funkcyjny zostaną zebrane w całość i przesłane do Państwa celem weryfikacji czy wszystko poprawnie zostało przedstawione. Otrzymane materiały możecie Państwo wykorzystywać w nieograniczonym stopniu, dowolnie kopiować, modyfikować, przesyłać dalej, publikować w internecie.

Zamieszczenie ogłoszeń w internecie

Wykorzystując wcześniej przygotowane materiały (zdjęcia, opis, rzut funkcyjny) - rozpoczynamy akcję reklamową. Państwa ogłoszenie trafia na wiele serwisów ogłoszeniowych - ich ilość podana jest w formularzu "wylicz cenę usługi", po wyliczeniu ceny, w tabeli z kosztorysem, która wyświetla się po podaniu podstawowych danych.

Jeśli ilość ogłoszeń będzie za mała...

To wtedy umówimy się na większą ich ilość! Jesteśmy elastyczni, a nasze możliwości są nieograniczone. Możemy Państwa nieruchomość wystawić nawet na serwisach ogłoszeniowych za granicą. Utworzymy specjalnie dla Państwa stronę sprzedażową, a następnie możemy zareklamować ją przez reklamy Facebook lub Google AdWords.

Z nami na pewno sprzedacie swoją nieruchomość!

Wylicz cenę usługi

Wybierz rodzaj nieruchomości:
działka
dom
mieszkanie
Liczba pomieszczeń: ,
kod pocztowy:
przygotuję wnętrza obiektu samodzielnie wg. otrzymanych instrukcji
nieruchomość jest w użyciu, zamawiam przygotowanie wnętrz do zdjęć
zamawiam zdjęcia lotnicze wykonane dronem (bez zaznaczenia tej opcji wykonane zostaną tylko zdjęcia z maksymalnej wysokości 1,8m)
potrzebuję długiego terminu zapłaty: 90 dni, aby przed rozliczeniem za usługi móc zdążyć sprzedać swoją nieruchomość

Kosztorys

Dane kontaktowe

Osoba kontaktowa:
Numer telefonu: E-mail:
Wysłanie zapytania ofertowego nie jest równoznaczne z zamówieniem usługi - jest to tylko rozpoczęcie wspólnych negocjacji odnośnie naszych usług.